رای دادگاه تجدید نظر

رای دادگاه تجدید نظر
سلام پدر بزرگ من یه وصیت سال ۶۵ کرده بود و پدرم بعد از پدر بزرگم فوت کرد و ما رفتیم از طریق قانون اقدام کردیم و عموم با راهنماییهای وکیلش یه فتوکپی درست کرد و گفت این وصیت دومه و سال ۷۱ نوشته شده و خواهراش ب دروغ اومدن تایید کردن با دوتا شاهد دروغین که تایید کرد اون کپی رو و گفتن اصلش به امانت نزد پدر من بوده!! با این اوصاف دوبار رای به نفع ما صادر شد و ما هم شاهد داشتیم که پدر بزرگم وصیت اصلی رو بهش گفته بود حالا رای دادگاه تجدید نظر این شده نسبت به دعاوی مطروحه رای مورد اعتراض نقض و دعوی خواهان ها رد شد!! بابا این عموی من امضای جدیدشو برای سال ۷۱ جا زده اون سال امضاش دایره ای بوده اما پای این کپی که درست کرده امضای جدیدشو کرده اصلن قاضی این پرونده رو لاشو باز کرده؟؟؟یه ساهد دیگه هم در دادگاه تجدید نظر اورده بودن که باز له دروغ بگه من دیدمش و بهش گفتم پولت میدم بیا به نفع ماشهادت بده!!!! در تعجبم که چه جوری بعضیا قاضی میشن!!!!!!!
حالا من باید چیکار کنم تا حقم ضایع نشه و عموم با یک کپی جعلی توی تجدید نظر که الان رای ما رو نقض کرده؟؟؟؟ما خواهانیم و عموم و خواهراش خوانده هستن.در ضمن ما دوتا شاهد داریم که دادگاه تجدید نظر گفت لازم نیست شهادت بدهند و یکی از شاهدان ما اصل اون کپی رو که امضاهارو چسبونده بوده توش دست عموم دیده.اصل هم اونا به علت جعلی بودن اراعه ندادن و گفتن به عنوان امانت نزد پدر من بوده!!اصل وصیت اصلی دست ماست الان سوال من اینه ما دوباره شکایت کنیم بهتره یا ماده ۴۷۷ رو اعمال کنیم؟میخوام پرونده بسته نشه.رای تجدید نظر این بوده.حکم بدوی نقض و دعوی خواهان رد شد

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: دعاوی مربوط به وصیت
3 پاسخ
2,745 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ ۱۴:۱۴